Цей сайт продається
Всі питання в телеграмі
Натискай і дзвони (093) 997-26-77

Доставка та повернення

Доставка по м. Хмельницький

Час

Доставка здійснюється кур'єром протягом 1-2 робочих днів з моменту оформлення замовлення, з понеділка по суботу, але бувають винятки – все обговорюється з покупцем в індивідуальному порядку.

Вартість

Незалежно від кількості товару доставка по Хмельницькому – абсолютно безкоштовна!

Якщо ви проживаєте в іншому місті, ми можемо передати посилку Новою Поштою чи Укрпоштою (предоплата, або накладеним платежем). Вам потрібно буде сплатити вартість доставки самій Новій Пошті, чи Укрпошті.

Процес купівлі та отримання товару

 1. Ви робите замовлення на сайті. Через деякий час вам передзвонять для підтвердження і уточнення.
 2. Товар повторно перевіряється на брак (ми також робимо це при завезенні), і комплектується.
 3. Кур'єр передзвонює для уточнення часу доставки і приїжджає до вас.
 4. Ви разом перевіряєте продукцію, чи все добре.
 5. Оплачуєте кур'єру вартість (готівкою або переказом на рахунок), він бажає вам гарного дня, і покупка вважається завершеною.

Процес повернення або обміну товару

Якщо під час розпакування товару або на початку його використання були виявлені дефекти, пошкодження, або у Вас з'явилися сумніви про належний стан товару - будьте ласкаві, напишіть нам на пошту vp@hozi.km.ua, додавши фотографію цього товару. Ми в стислі терміни спробуємо вирішити проблему або знайти рішення, яке б вас задовольнило.

 • Товар можна повернути або поміняти протягом 14 днів з моменту його отримання.
 • Повернути продукцію можна лише при збереженні оригінальної упаковки, етикеток, наклейок, штрих-кодів і чека, виданого, при оплаті товару.
 • Поверненню або обміну не підлягають товари, які Вами використовувалися або були пошкоджені.

Список товарів, що не підлягають поверненню, та інші спірні питання вирішуються згідно Закону України «Про захист прав споживачів». Ми завжди йдемо на зустріч нашим улюбленим клієнтам і намагаємося будь-які питання врегулювати мирно і приємно для всіх.

 • Щоб оформити повернення або обмін, напишіть нам на пошту vp@hozi.km.ua. у листі вкажіть номер замовлення, артикул товару, який хочете повернути, причину повернення, а також прикладіть фото товару.
 • Якщо ви живете в Хмельницькому, до вас приїде кур'єр, який перевірить комплектацію, цілісність упаковки, наявність наклейок і штрих-кодів, чека.
 • Якщо товар доставлявся поштою, Вам потрібно буде відправити його до нас службою «Нова пошта» на адресу: м. Хмельницький, Відділення №9, на ім'я Попов Володимир, контактний номер вказаний вгорі сайту.
 • Коли товар буде повернуто на склад, ми повернемо гроші шляхом банківського переказу на ту карту, з якої була оплачена покупка. Якщо ви платили готівкою, повернення буде в цій же формі. Повернення грошей займає від 1 до 5 днів, в залежності від роботи банків.

Уважно підходьте до вибору продукції, а також перевіряйте її якість під час отримання від кур'єра. Це дозволить уникнути витрати вашого часу.

Спасибі за увагу і гарного вам дня!